ЖИТТЯ – найвища цінність на землі!

У сучасному мінливому світі, в період пандемії зокрема, важливе місце посідає ментальне здоров”я та його підтримка. У кожної людини, незалежно від віку, бувають складні моменти у житті, конфліктні ситуації чи просто трунощі. Чудово, коли є поряд рідні чи друзі, які можуть підтримати. Добре, коли є хтось, кому можна довіритись, але ж є люди, яким нема до кого підійти. В таких ситуаціях є спеціалісти – готові вислухати, допомогти або ж перенаправити.

Багато людей з відчаю або ж просто, щоб привернути до себе увагу скоюють самогубства. І, на жаль, значна їх кількість є завершеними. Але ж цим самим проблема не вирішується, цим самим людина, яка зробила такий вчинок, причинила біль оточуючим, рідним людям.

Тенденції такі, що на кінець 2020 року число самогубств зросло в півтора рази. У зв’язку з цим ВООЗ оголосила 10 вересня Всесвітнім днем запобігання самогубствам.
Суїцид – це глобальна і трагічна проблема для світової охорони здоров’я. По всій землі після рішення накласти на себе руки вмирає більше людей, ніж у результаті воєн і насильницьких убивств, разом узятих.
Психологічна служба Житомирського міського ліцею №1 завжди приділяла питанню збереженню життя, пропаганді вирішення конфліктів мирним шляхом  значну увагу, проводили виховні години з учнями з питань збереження життя та пошук гармонії  в ньому, готували інформаційні стенди та булети, аби показати, яке прекрасне та неповторне життя кожної людини. Тому цьогоріч  ми не порушили традиції та підготували цікаві і корисні поради та рекомендації, як зробити своє життя ще більш гармонійним.
Матеріали підійдуть як для учінв так і для педагогів та батьків!
Любіть життя, цінуйте його і воно обов”язково вам віддячить! А працівниці психологічної служби ліцею – Борисенко Світлана Вікторівна та Бовсуновська Тетяна Андріївна завжди готові вислухати, підтримати і допомогти! 

БІЛЬШЕ ПОРАД ТА РЕКОМЕНДАЦІЙ ЗНАЙДЕТЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ!!!

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/18dkHn7ARwVZLBL05Fntdmku7OXtGoiSM

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *