Житомирський міський ліцей №1:Перший урок для учнів та вчителів

Цьогоріч в Житомирському міському ліцеї №1 ЖМР як для учнів так і для вчителів проходили цікаві перші уроки! Саме так  – і для учнів, і для викладачів. Адже коли, як не під час першого уроку “Пишаюсь тобою, незалежна Україно!”, після святкової лінійки, варто згадати про відзначення 30-річчя нашої незалежності як окремої суверенної держави.

Коли, як не зараз, варто назвати всі ті факти, моменти, особистості, якими варто пишатись усім нам, які варто пам’ятати і берегти для нащадків.

Коли, як в перший день навчання, варто актуалізувати командний дух та наголосити на важливості підтримки в колективі, саморовитку та самовдосокналенню на благо всього колективу.

Саме під такими гаслами проходили уроки в класних кімнатах для наших ліцеїстів та на свіжому повітрі для наших викладачів. Учні усіх класів на пелюстках символічної квітки незалtжності України писали і творили, записували всі ті факти, які для них пам’ятні та дорогі, а також такі, що дають можливість пишатись своєю Батьківщиною. 

Результатом спільної праці, колективних думок було створено неперевершену квітку “Незалежності України” з переліком всього того, чим пишаються наші учні, будучи її громадянами.

Результатом спільної роботи та тімбілдінгу педагогічного колективу ліцею були проголошені неписані правила і настанови на новий навчальний рік, прозвучали факти, якими ми пишаємось, будучи частиною великої педагогічної родини, а також, що було надзвичайно важливо – проговорено плани на 2021/22 н.р., щоб максимально спільними зусиллями зробити його цікавим, насиченим, плідним та результативним для усіх наших ліцеїстів. 

В добрий час, любі учні, дорогі колеги та шановні батьки!

Міцного здоров’я усім на весь рік!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *