“Всесвітній день прибирання” в Житомирі

У Житомирі акцію «Всесвітній день прибирання» проведе у Гідропарку 19 вересня о 10:00  год. Всеукраїнський міжнародний рух Let’s do it Ukraine.

З  метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектора Всеукраїнський міжнародний рух Let’s do it Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s do it World проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Міжнародна акція «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day» відбудеться в 24 регіонах України та 180 країнах світу з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Організатори вважають, що карантин – не перешкода для Всесвітнього дня прибирання! Він відбудеться відповідно до всіх протиепідеміологічних застережень.

Згідно з постановою уряду і розподілом України на карантинні зони у певних регіонах обмеження є сильнішими, ніж в інших. Тому 19 вересня брати участь у Всесвітньому дні прибирання варто з огляду на ваше місце проживання.

Якщо ви не можете приєднатися до загальної акції в Гідропарку, ви можете обрати будь-яку іншу локацію, яка потребує прибирання.

❗️Не забувайте брати засоби індивідуального захисту – рукавички, маски чи респіратори та дотримуватися соціальної дистанції. Якщо ви у червоній зоні, будьте максимально обережними, або ж долучіться до Цифрового прибирання, видаливши непотрібні файли з ваших пристроїв.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *