Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:
Диплом ІІ ступеня здобули:
Трофімчук Владислав, учень 11 групи (вч. Ємець Т.В.)
Грищук Іван, учень 11 групи (вч. Ємець Т.В.)
Диплом ІІІ ступеня вибороли:
Макущук Віталій, учень 21 групи (вч. Кучерявий В.І.)
Ячменьов Данило, учень 01 групи (вч. Кучерявий В.І.)
Вітаємо, пишаємось, бажаємо подальших успіхів і досягнень!