Веб-квест до Дня екологічних знань

15 квітня – Міжнародний день екологічних знань, головна мета якого – популяризація екологічних знань, інформування громадськості про стан справ в області екологічної безпеки та про стан навколишнього середовища. З’явилось це свято в 1992 році на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювали проблеми навколишнього середовища. Екологічну освіту визначили одним із основних напрямків, який має величезне значення для всіх країн світу задля реалізації сталого розвитку людства.

На нашій сторінці у Фейсбуці та на сайті дистанційного навчання ліцею пройшов веб-квест, на якому ліцеїсти дізнались 13 порад, як зберегти природу.

Квест складався з 13 веб-посилань та фінішу. На кожній сторінці потрібно було знайти одну пораду та записати, а на фініші – скласти слово, яке й буде переможним.

Вітаю з перемогою Бельченко Аліну, ученицю 02 групиДругою завершила квест Лук’яненко Єлизавета, 01 гр., а третьою – Сидорчук Поліна, 12 гр.
А поради були такі:
1. Ходіть більше пішки.
2. Економте воду.
3. Бережіть енергію.
4. Сортуйте сміття.
5. Відмовтесь від пластику.
6. Економте папір.
7. Посадіть дерево.
8. Будьте мудрими споживачами.
9. Купуйте місцеве.
10. Вегетаріанство на день.
11. Платіть онлайн.
12. Речам – друге життя.
13. Екофішка на день.
І у фіналі мали скласти слово: ЕКОСВІДОМІСТЬ – стан світосприйняття, що включає в себе вміння дисциплінувати свою поведінку по відношенню до довкілля таким чином, щоб не робити шкоди, а ще краще – робити благо.
Подарунок переможець отримає поштою.
Дякую всім за участь! 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *