Топ-5 вправ для покращення зору

В період дистанційного навчання всі учасники освітнього процесу більшість часу проводять перед моніторами комп”ютера чи ноутбуку, гаджетами тому очі швидше втомлюються і зір може погіршуватись. Що ж робити, щоб вберегти здоров”я очей і покращити зір? Ось топ легких, але дієвих вправ:

Натиски на повіки

Обережно доторкніться кінчиками пальців до повік та злегка притисніть, потримайте до 5 секунд,  відпустіть. Виконуйте вправу від 5 до 10 разів.

Погляд зі сторони в сторону

Сядьте прямо та відведіть погляд вліво, затримайте погляд на декілька секунд, а потім подивіться направо, так само зафіксуйте погляд на декілька секунд. Виконуйте вправу 10 раз. Під час цієї вправи не затримуйте дихання та не забувайте моргати після кожного разу.

Здивування

Спробуйте відтворити здивований погляд. Розкрийте очі максимально широко, як тільки зможете, а потім міцно замружте очі. Повторіть 10 раз.

Малюйте геометричні фігури

Сядьте прямо. Сфокусуйтесь на вправі та почніть очима малювати геометричні фігури справа наліво, зліва направо. Намагайтесь намалювати від 2 до 5 геометричних фігур. Після кожної фігури моргайте. Виконайте вправу 5 разів.

Заминка

Після виконаних вправ необхідно розслабити м’язи ока. Тому сядьте прямо та закрийте очі на декілька хвилин. Під час виконання цієї вправи можна медитувати. Тримайте очі закритими від 5 до 8 хвилин.
Вправи необхідно виконувати від 2 до 4 разів на день.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *