Тепловізор для своїх випускників
Саме цими днями ліцеїсти Ліцею №1 міста Житомира передали такий потрібний тепловізор на Бахмут нашому випускнику.
Який зі своїми побратимами проганяє ворога з нашої землі! Кілька місяців всі ліцеїсти та ліцеїстки, батьки, випускники та випускниці ліцею та весь педагогічний колектив збирали кошти на цей такий потрібний прилад, організовували благодійні акції та ярмарки і декілька тижнів чекали його, проте найважливіше, що вже сьогодні – 13 червня 2023 року тепловізор поїхав до наших захисників та захисниць!
Ми віримо у перемогу, ми віримо у ЗСУ, ми низько вклоняємось Наталі Мужицькій за виховання сина, нашого випускника, який повернувся з-за кордону, щоб боронити Україну і обіймаємо усіх захисників, дякуючи їм за все, що вони роблять, іноді виконуючи надможливі завдання!
Хай наша допомога обов”язково буде важливою і необхідною нашим хлопцям! Хай якнайшвидше повертаються живими додому!