“Святий Миколай для кожної дитини” – благодійна акція у Житомирському міському ліцеї №1

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Житомирському міському ліцеї № 1 Житомирської міської ради проходила благодійна акція “Святий Миколай для кожної дитини”.

Ліцеїсти усіх класів були залучені, але найактивнішими виявились наші новоприбулі добрі  та щирі учні 8-х класів! Завдяки зібраним коштам були придбані новорічні прикраси та іграшки, канцелярські товари, художні книжечки та розмальовки.

Завядки нашим учням, їхнім кураторам (Ємець Т.В. – 01 група, Соколюк Л.Й.  – 02 група, Войналович С.В. – 03 група) та батькам свята будуть веселіші у обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей “Сонячний дім”, куди все це передали соціальна педагогиня ліцею Борисенко С.В. та практична психологиня Бовсуновська Т.А.

Передаючи ці подарунки ми щиро вітали усіх вихованців, їхніх вихователів та адміністрацію закладу зі святами, бажаючи міцного здоров”я, спокою, гармонії та здійсненян мрій у 2021 році!
Віітаємо і наших учнів, їхніх батьків та увесь педагогічний колектив і бажаємо, щоб любов і доброта повертались сторицею, а відчуття вдячності від діток гріли серця і душі кожного щодня!

 

ВЕСЕЛИХ ТА РАДІСНИХ СВЯТ!

З прийдешнім 2021 роком!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *