Свято обдарованої молоді 2024 у Ліцеї № 1міста Житомира

Днями у Ліцеї №1 міста Житомира відбулись урочистості з нагоди Свята обдарованої молоді.
Традиційно на цьому заході ми підводимо підсумки участі наших ліцеїстів та ліцеїсток у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах обласного та Всеукраїнського рівнів.

І в черговий раз ми переконалися в тому, що нам є ким пишатися. Відзначені індивідуальні досягнення, виступи командами, у складі збірних від міста, де наші учні та учениці на високому рівні представляли весь 2023-2024 навчальний рік і навчальний заклад, і місто Житомир, і навіть Житомирську область.

З привітальним словом на святі виступив директор ліцею Андрій Віталійович Полулях, який привітав наших обдарованих, подякував за наполегливість та цілеспрямованість, за такі високі результати. Зі словами вдячності Андрій Віталійович згадав і викладачів та викладачок ліцею, які допомагали здобувати ці призові місця, які давали знання та віру у власні сили. Щира подяка була висловлена і нашим батькам, які підтримували та допомагали весь навчальний рік, а також за те, що були спонсорами даного свята.

Заступниця директора з навчально-виховної роботи Лілія Йосипівна Соколюк представила тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу ліцею та ступили на першу сходинку свого зоряного обрію! Загалом 108 ліцеїстів та ліцеїсток було нагороджено та відзначено у різних олімпіадах, змаганнях та конкурсах Усім їм були вручені цінні подарунки та смачне морозиво від нашого традицінйого спонсора АТ Житомирський маслозавод – компанія «Рудь»! Щиро дякуємо, пане Петре, що вже багато років поспіль Ви підтримуєте нашу талановиту та обдаровану молодь!

На святі відзначили талановитих учнів нашого закладу, які своїми досягненнями створюють імідж ліцею, та педагогів, що неспокоєм душі, горінням серця запалили бажання до знань і таланту своїх учнів.

І хоча свято закінчилося, але наші таланти ще тільки починають рости. І нехай щороку поповнюється наш ліцей новими талановитими, ерудованими учнями, і збагачується і розширюється наша ліцейна родина.

Нових вам звершень та успіхів на славу Науки та України. До нових зустрічей у новому навчальному році! Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість проведення свята у стінах нашого ліцею!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *