Солодкий смак свята

Щороку у Житомирькому міському ліцеї №1 Житомирської міської ради ми підбиваємо підсумки за весь навчальний рік, узагальнюємо результати участі у всіх-всіх олімпіадах, конкурсах,змаганнях. Додаємо все нові і нові перемоги у загальну скриньку кожної групи і по каратах збираємо успіх кожної рупи загалом. 

Лічильна і неупереджена комісія підбиває старанно всі підсумки та визначає переможців у номінації “Група року”!

Цьогоріч 3 місце посіла 21 група (10 клас, куратор Сушицька М.А.), 2 місце – 33 група (11 клас, куратор Фурман Г.Б.) і 1 абсолютне місце переможців – 31 група (11 клас, куратор Ракова І.Є.)

Ми дякуємо АТ “Житомирський маслозавод” в особі голови правління Рудя Петра Володимировича, депутата обласно ради за солокі подарунки для наших найкращих груп!

Спасибі Вам, Петре Володимировичу, що сьогодні кожен ліцеїст, нагороджений за призові місця у олімпіадах обласного та Всеукраїнського етапів, разом з грамотами та подяками отримали холодний солодкий і смачний подарунок – морозиво.

Дякуємо, що кожен педагог міг випити кави з освіжаючою смакотою і вкотре подякувати Перу Володимировичу та його колективу за віддану працю і за те, що сворюють смачне та найкраще морозиво у світі, а також що не відмовляєте у спонсортсві та підтримці обдарованої молоді міста! 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *