Семінар – практикум: Онлайн-безпека усіх учасників освітнього процесу

11 березня на базі Житомирського міського ліцею № 1 був проведений онлайн семінар-практикум для соціальних педагогів та педагогинь міста на тему «Соціально-педагогічна діяльність щодо забезпечення онлайн-безпеки усіх учасників освітнього процесу», який проводився за підтримки методистки відділу практичної психології та соціальної роботи Шикиравої Наталії Миколаївни  департаменту освіти Житомирської міської ради  

Спікерками семінару були соціальні педагогині Житомирського міського ліцею №1 Борисенко Світлана та ЗОШ № 20 Пахомова Світлана.

Говорили про актуальність даної теми, згадали про загрози, які можуть бути в мережі Інтернет, розібралися з поняттями та термінологією.

Одним із ключових моментів було пропрацювання на практиці різних вправ і технік для роботи з учнями різних вікових груп, які види робіт можуть бути проведені з батьками і що запропонувати вчителям у вигляді рекомендацій.

Тема складна, але цікава і актуальна на сьогодні, дуже різнопланова і багатогранна, тому кожен і кожна зможе вибрати чи підібрати ті дієві методи саме для  своє роботи і саме зі своїм котингентом, адже отримали матеріали та корисні ресурси для подальшої роботи на місцях!

Спікерки дякують усім за активність, включеність та небайдужість.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *