Розпочато відбір для участі у Міжнародній молодіжній науковій олімпіаді

Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad, IJSO) – одна з 12 найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, спрямована на популяризацію науки та природничих дисциплін.

Щороку в грудні молодь з усього світу збирається для того, щоб взяти участь в індивідуальних і командних змаганнях, продемонструвати й оцінити власні знання та досягнення у вивченні природничих наук, ознайомитися з традиціями і знайти друзів-однодумців з різних країн світу!

У 2018 році Національний центр «Мала академія наук України» взяв участь в олімпіаді як спостерігач, а в 2019 році відбувся дебют української команди, який увінчався неабияким успіхом – трьома бронзовими медалями. У 2020 році міжнародний фінал буде проходити з 2 по 12 грудня в місті Франкфурт-на-Майні (Німеччина).

Цього року в Україні буде проведено І Всеукраїнський національний відбір учасників «IJSO-2020»:

  • реєстрація – заповнення форми для участі в національному відборі;
  • I етап – заочний етап – онлайн-тестування з фізики, хімії та біології (по 10 завдань з кожної дисципліни);
  • II етап – очний етап – переможці І етапу отримають запрошення на проходження наступного туру, який проводиться з дотриманням правил та вимог, що застосовуються під час проведення міжнародного фіналу;
  • III етап – фінал національного відбору – відбірна навчально-тренувальна школа.

Що отримає учасник «IJSO-2020»

  • Переможці І етапу будуть долучені до спільноти учасників олімпіади, де отримають методичну та організаційну підтримку в підготовці до наступних етапів від експертів Національного відбору.
  • Учасники І–ІІІ етапів відбору отримають сертифікати участі, дипломи переможців та пам’ятні призи.
  • Шість переможців Національного відбору отримають право представляти Україну на міжнародному фіналі «IJSO-2020», що проходитиме у Німеччині.
  • Найкращі 100 учасників отримають право бути офіційними гідами Міжнародної молодіжної наукової олімпіади у 2022 році, яка відбудеться в Україні.

Як долучитися до Всеукраїнського національного відбору «IJSO-2020»

17 квітня – 17 травня – зареєструйся для участі у відборі

Для участі в І етапі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням. Зареєстровані учасники отримають електронний лист з унікальним посиланням на онлайн-тестування та інструкцією.

25 травня – пройди онлайн-тестування під час І етапу

Онлайн-тестування можна буде пройти лише один раз і з одного пристрою за унікальним посиланням, отриманим на електронну пошту, вказану в реєстрації. Тестування матиме часове обмеження.

1 червня – отримай результати та інструкції щодо участі в подальших етапах.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту jasuselection@man.gov.ua з темою листа IJSO_2020.

Інформація з сайту Національного центру «Мала академія наук України»: http://man.gov.ua/index.php/ua/activities/ijso

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *