Разом для найкращого Інтернету. Всесвітній День безпечного Інтернету 2021

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

У Житомирському міському ліцеї №1 ми теж відзначаємо цей день, проводимо виховні години та тематичні зустрічі! Ознайомитись з матеріалами, як себе вберегти та захистити, як не потрапити на гачок Інтеренет залежності та багато іншої корисної інформації, кожен та кожна може за посиланням на нашому ліцейному google-диск, а також запрошуємо переглянути коротенькі відео з цієї теми, цим самим зберегти собі здоров”я та життя!!!

https://drive.google.com/drive/folders/18AOyOuVlIxawYLtjvPmNGMrmOuoeMFRl?fbclid=IwAR3j4j8xOtgBisdVy3EbRLOb7vC-WcT-_VYQZaRhyXClR_AwaPinqFNg_Vw

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій. 

Тож запрошуємо до відзначання Дня безпечного Інтернету 2021 у вівторок 9 лютого! Саме ви робите цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету! ”, – команда Центру кращого Інтернету

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *