Позитивне мислення – 5 порад!

Мислити позитивно – не означає викорінити зі свого життя негативні емоції зовсім. Неприємності все одно трапляються, і заборонити реагувати на них неможливо і навіть шкідливо для психіки.
Суть позитивного мислення – це вміння знаходити в будь-який момент життя привід для радості і сприймати невдачі раціонально, аналізуючи причини і приймаючи, як цінний досвід.
Трансформуй! Наповни негативну ситуацію позитивним змістом.
Записуй! Занотовуй все, що з тобою гарного сталося за день. Не важливо, на скільки вони значущі і у якій сфері життя відбулися.
Посміхайся! Посмішка знижує рівень кортизолу (гормон стресу) та збільшує рівень ендорфіну (гормон щастя) в крові. Навіть «вимушена» посмішка так само здатна поліпшити настрій, як і та, що з’явилася сама собою.
Відчувай! Не забороняй собі відчувати негатив. Навчись його розуміти і контролювати.
Уклади мир! На переживання минулого витрачається занадто багато часу та енергії. Концентруйся на теперішньому часі та стані. «Пробач і відпусти» всіх на кого ви ображені. Минуле не змінити, а теперішнє і майбутнє від нього страждає.


Матеріали взяті зі сторінки:

https://www.facebook.com/florence.centre.77?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=ARBumvW3r4F1jiLdUIarTSwdHKKQSh1bNfCOIKuSLFBq9iO4Wn0GXZT1EAp2jgPqmqR7a6GDxvNabJ9Z&hc_ref=ARQDlGFPcLIetUq8Zmpomc7e7ksCTYrj9Z4n0LpuQ3jgqM2RgwZTZkP64gPQv-vk0K0&fref=nf

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *