Поради батькам: Як зрозуміти свого підлітка?

Останні тенденції у країні показують, що молодь потребує підтримки з боку дорослих, потребує любові. Чи то вчителя-класного керівника, чи то вчителя-предметника, психолога закладу чи соціального педагога. Але аналіз консультацій піділтків свідчить і про те, що в першу чергу молодим людям потрібна підтримка та любов своїх батьків.

Більшу частину свого часу молоді люди перебувають в мережі Інтеренет.  Готуючись до уроків, переглядаючи відео  в соціальних мережах, викладаючи свої фото на сторінках. Це вже стиль життя. Це можливість самореалізуватись, знайти друзів онлайн, в яких схожі інтереси, це спосіб самоствердження. Це спілкування не виходячи з дому.

Перебуваючи в закладі освіти хоч якось можна обмежити час перебування в Інтеренеті, адже уроки, гаджети сховані, потрібно відповідати, писати в зошиті. Інша справа коли навчання онлайн або це вже час після уроків….Переважна частина учнів знову в Інтернеті. Батьки скаржаться на своїх дітей, діти жаліються на батьків, що ті їх не розуміють і не підтримують, чують тільки критику і вимоги до себе. Тому вони “втікають” у іншу реальність, яка дуже швидко дає “прихисток” усім бажаючим.

Тому психологічна служба Житомирського міського ліцею ще раз хоче підняти таку важливу тему, як порозуміння підлітків з батьками, а також хочемо закликати усіх батьків ще раз задуматись про спідкування та взаємодію зі своїми дітьми.

Ми підготували декілька порад, щоб просто нагадати прості істини.
Ми ще раз наголошуємо на тому, що не потрібно боятися чи соромитися. Варто при першій потребі звернутись до спеціалістів або людей, яким довіряєте.

Ми говоримо про те, що тільки разом у співпраці: заклад-батьки – зможемо вберегти нашу молодь від поганих вчинків та неправомірних дій. Адже у єдності сила!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *