Підсумки Олімпійського тижня

Наші ліцеїсти активні не лише в інтелектуальних конкурсах.

Своїми враженями та думками з нагоди Олімпійського тижня ділиться Коломієць Софія (11 група):

“Упродовж тижня в ліцеї проводилися  цікаві та різнопланові заходи: виставка “Олімпійські чемпіони”, яка зробила всіх небайдужих хоч і трішки, але обізнанішими в сфері Олімпійського спорту; перетягування канату; руханка-флешмоб; конкурс творів-есе “Моя незабутня миттєвість у спорті” та спроби встановлення рекордів ліцею. Це саме ті заходи, що варті вашої уваги, адже наші ліцеїсти – це наші олімпійські спортмени, що також заслуговують на славу!  Конкурс творів-есе — один із найважчих. У кожній групі є креативні, творчі люди. Кожен по-своєму талановитий. Вибрати було важко, але судді таки вибрали найкращих із найкращих: третє місце – 32 група, друге місце – 12 група, перемогу здобула 33 група!
Гарним був досвід виконання руханки-флешмобу, яку танцювали на спортивному майданчику. Це було, дійсно, весело та енергійно! Запальна музика надавала енергії, а руханка настрою та усмішок.  Ох, а яким же був конкурс перетягування канату! Учні різних груп активно взяли участь в заході, але на жаль, виграли не всі. Суперники були достойними, всі отримали масу задоволення від участі! Проте й без переможців конкурсу ми не залишились: третє місце посіла команда 13 групи, 2 місце – 21 група, а перемогу здобула команда 33 групи.
Гра у волейбол, фрізбі(алтимат),  баскетбол на перервах надавали наснаги на подальше навчання та неосяжої кількості емоцій. Установити новий рекорд ліцею зі стрибків у довжину з місця намагався Мотицький  Нікіта, учень 33 групи, а зі стрибків через скакалку Мельниченко Владислав, учень 33 групи. Ігри були чудові, однак рекорди виявились важчими, ніж кандидати, і встановити їх не вдалося. Тільки ми не засмучуємося і охоче чекаємо наступного року, щоб перевершити  рекорди та посісти бажані місця.
Вітаємо переможців та дякуємо нашим педагогами, Рижкіні Олені Володимирівні та Костіній Надії Сергіївні, за неабияку допомогу в підготовці до цього продуктивного тижня.”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *