Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
З 6 по 10 травня 2026 року у місті Луцьку відбулася Всеукраїнська олімпіада з інформатики

165 учасників з усієї України змагалися з написання розв’язків алгоритмічних задач на одній з дозволених мов програмування
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що відбулась у м.Луцьк:
Диплом ІІ ступеня виборов Бура Артем, учень 9 класу Ліцею № 1, вихованець ЖМЦНТТУМ;
Диплом ІІІ ступеня
Свірчевський Олександр, учень 8 класу Ліцею № 1, вихованець ЖМЦНТТУМ
Диплом учасника
Шевчук Дмитро, учень 10 класу Ліцею № 1, вихованець ЖМЦНТТУМ.
Бажаємо учням і їх педагогічним керівникам нових перемог у олімпіадному програмуванні! Дякуємо Бондарю О.А. за підготовку учнів.