Останній дзвінок у Ліцеї №1 міста Житомира

29 травня 2026 року на ліцейному подвір”ї Ліцею №1 міста Житомира пролунав останній дзвінок. Він сповістив про завершення ще одного навчального року. Це був непростий рік, бо був наповнений тривогами, перебуванням в укритті, дистанційними заняттями, звуками вибухів, підвищеним рівнем тривожності, недоспаними ночами, стресовими ранками. Але попри все це  ЦЕЙ РІК БУВ!!! Дякуємо за це нашим Збройним Силам України, нашим захисникам та захисницям, нашим янголам-Героям, які наближали для нас перемогу та загинули за Україну та її народ! 

Але цей рік був наповнений також цікавими заняттями, захопливими уроками, творчими проєктами, науковими публікаціями, сотнями дипломів та грамот, десятками кубків за участь та перемогу у різних етапах олімпіад, конкурсів, батлів тощо! 

Ми щиро дякуємо за цей рік нашим учням, їхнім батькам, усьому педагогічному колективу  та технічному персоналу за ці неймовірні дні, які дали знання, збільшили уміння та розвинули нові навички! 

Ми радіємо та водночас хвилюємося за всіх наших випускників та випукниць 11-х класів (31, 32, 33 та 34 групи), адже попереду у них новий етап у житті, який не менш важливий усіх попередніх, проте ми впевнені у кожному та кожній, бо протягом 4-х років у ліцеї давали по максимум знань та натхнення, мотивували та підтримували. І тому знаємо, що завдяки батькам та набутим знанням вони досягнуть кожен та кожна своїх акмевершин! А ми бажаємо їм мирного неба та віри у себе, так як ми віримо у них! 

Хай щастить вам, наші найстарші! А учням 8-10-х класів бажаємо теплого, спокійного та мирного літечка, щоб набралися сил, зміцнили здоров” я і з натхненням розпочали наступний навчальний рік! 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *