Навчаємось самі, щоб навчити інших!

?Пишаємося, що  тренерська мережа ГО “Ла – Страда Україна” поповнилася активними лідерками з нашого Житомирського міського ліцею при ЖДТУ це – Рудик Анастасія (11 група) та Андрушко Анастасія (23 група). Саме ці дівчата разом з практичним психологом Бовсуновською Тетяною пройшли вебінар на дуже актуальну тему “Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19”! Отримали сертифікати і цілий тиждень з 18-21 травня проводили вебінари для ліцеїстів 8-9 класів ліцею при ЖДТУ на таку ж тему! Дякуємо кураторам за співпрацю та усім активним однодумцям!!!

?Для більшості незручна тема, але надзвичайно актуальна?

Про що це? Про домашнє насильство над дітьми в умовах карантину.
❗️Коли дитина 24/7 наодинці з насильством. Як вберегтися? Куди і до кого звертатись? Карантин диктує нам свої умови та вимагає нові алгоритми дій.

?‍♂️?‍♀️Саме ці теми і не тільки, обговорили з педагогами та дітьми-лідерами з 13 областей України на вебінарах, Які організували ГО “Ла-Страда Україна” 07 та 08 травня, які відбувалися за підтримки UNICEF Ukraine та в партнерстві з Міністерство освіти і науки України.Рухаємося далі! Попереду багато цікавого!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *