Молодіжний дебатний рух на Житомирщині

НА ЖИТОМИРЩИНІ РОЗВИВАЄТЬСЯ МОЛОДІЖНИЙ ДЕБАТНИЙ РУХ

Студенти та учні з Житомира та Житомирської області взяли участь у другому Молодіжному регіональному дебатному турнірі, який відбувся 10 травня 2018 року у Житомирі.

Організатор турніру: Молодіжна громадська організація «Сучасний Формат в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії, а також у співпраці із Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області (проект «Я МАЮ ПРАВО!»).

Учасникам цьорічного дебатного турніру були запропоновані для дебатування теми, які відповідають глобальним цілям розвитку тисячоліття 2016-2030, що визначені ООН, та стосуються прав людини. Дебатний турнір проводився у форматі парламентських дебатів.

Участь у турнірі взяли 8 команд (32 учасники) з Житомира, Коростишева та Ємільчине , з них:

  • студенти університетів: Житомирського національного агроекологічного університету та Житомирського державного технологічного університету;
  • учні технікумів, коледжів та ліцеїв: Ліцею при Житомирському державному технологічному університеті; Житомирського комерційного коледжу бізнесу і права; Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету;
  • учні гімназій: Житомирської міської гуманітарної гімназії №23; Ємільчинської гімназії; Коростишівської гуманітарної гімназії №5.

дізнайся більше

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *