Молодь дебатує

З радістю повідомляємо, що німецько-український проект «Молодь дебатує» – уперше привезений в Україну громадською організацією “ЕдКемп Україна” – розширює свою географію!

Запрошуємо всіх зацікавлених подати заявку на участь у третьому році проекту: https://goo.gl/forms/tYU8cefXvkEsAdzG2.

«Молодь дебатує» – унікальний німецько-український проект для розвитку демократії через навчання молоді грамотно відстоювати власні погляди, дискутуючи на суспільно важливі теми.
Як пілот-проект він розпочався в Україні вже у 2016 році та з успіхом був запроваджений у 8 школах Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської та Харківської областей. Згодом, у 2017 році, до проекту залучилися ще Житомирська, Донецька, Львівська та Сумська області.Зараз учасниками проекту є 24 навчальні заклади України.

“Молодь дебатує” спрямований на позашкільну роботу з учнями старших класів. Цей проект почався у партнерстві “ЕдКемп Україна” та “Internationales Haus Sonnenberg” за фінансовою підтримкою Міністерства закордонних справ Німеччини.

Уся інформація про проект є на сайті: http://www.ukraineyouthdebates.de/

За методичної підтримки руху «Jugend debattiert» відбудеться навчання педагогів, які разом зі своїми учнями долучаться до проекту, щоб дізнатися, як підготовити шкільну команду до участі у дебатних змаганнях.

В цьому році ми запрошуємо долучитися до проекту школи Дніпропетровської, Сумської, Житомирської, Львівської, Донецької, Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Закарпатської, Чернівецької областей.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *