Міжнародний день джазу

30 квітня – Міжнародний день джазу – щорічна подія, ініційована ЮНЕСКО в 2012-му році. В цей день в одному з великих міст світу, як правило, на різних континентах (в 2019-му році це був Сідней, Австралія) проводиться концерт All-Star Global. У 2020 місцем проведення концерту мав бути південноафриканський Кейптаун.
Але через пандемію коронавірусу в цьому році можна побувати на All-Star Global, не виїжджаючи за тисячі кілометрів і навіть не виходячи зі своєї квартири. Святкування пройде онлайн, як доповнення до концерту відбудуться безкоштовні освітні майстер-класи, заходи для дітей та віртуальні конференції з такими відомими джазовими педагогами і артистами як Маркус Міллер і Ді Ді Бріджуотер.
У глобальному концерті повинні взяти участь Джон Маклафлін, Ді Ді Бріджуотер, Джон Скофілд, Дайан Рівз, Алуна Уейд, Юн Сан На, Джон Бізлі, Джейн Монхейт, Бен Вільямс, Ліз Райт та інші музиканти.
Транслюватися буде в прямому ефірі сьогодні ввечері, починаючи з 19.00 міжнародного часу, на веб-сайті Jazz Day і на YouTube.
Посилання на трансляцію:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *