Ліцеїсти “бігли за життя”

Сьогодні, 15.05.2021 року наші чудові ліцеїстки з 02 групи (8 клас) Портнягіна Альона та Руских Вікторія ( вчителька фізкультури Желізко Катерина Володимирівна), а також ліцест з 13 групи (9 клас)  Білявський Назар разом з вчителькою фізкультури Рижкіною Оленою Володимирівною та соціальною педагогинею Борисенко Світланою Вікторівною брали участь у благодійному пробізі “Біжу за життя”.

Мета участі – збір коштів, радість від спілкування з дітьми та дорослими, чиє серце відкрите до добра, привернення уваги широкого кола громадськості до питань дитячої інвалідності, популяризація інклюзії у суспільстві, виховання толерантного ставлення до дітей з особливими потребами.

Ми пишаємось нашими обдаровними ученицями та учнем і дякуємо за готовність творити добро вже сьогодні!

ДЯКУЄМО УСІМ ліцеїстам, хто долучився до збору коштів на цей благодійний марафон, а батькам наших учнів ЩИРО ДЯКУЄМО  за виховання свідомої та толерантної молоді!

Приємно відзначити, що і наші педагогині залучили до цієї благодійної справи навіть своїх дітей , тому від Житомирського міського ліцею бігла команда аж з 5 учасників!

Дякуємо за добро….далі буде!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *