Куди піти вчитися:Профорієнтація ліцейної молоді

На календарі лютий, а отже скоро пробне ЗНО, здача ЗНО, вступ…..вибір спеціальності і навчального закладу. Вже наші випускники в переважній більшості і визначились, але…питання залишились…

ВСТУПНА КАМПАНІЯ  – 2021!!!!

Підказка: Куди вступити? Де знайти СВІЙ заклад і СВОЮ спеціальність????

ДОПОМОЖЕ САЙТ – https://vstup.edbo.gov.ua/

У Житомирському міському ліцеї психологічна служба спільно з Житомирським міським центром зайнятості постйно готує профорієнтаційну виставку “Куди піти вчитися”.

  • Психолог закладу Бовсуновська Тетяна Андріївна проводить виховні години на дану тему, з презентацією, актуалізацією знань про професійний вибір та звертає увагу на ті моменти, які можутьвплинути на цей вибір.
  • Актуальними залишаються профконсульації для учнів та їхніх батьків, а також глибинна індивідуальна психодіагностика, яка дасть додаткову інформацію про психологічні здібності та нахили особистості і допоможе при виборі спеціальності та ВУЗу.
  • Отже, знайомтесь з матеріалами, цікавтесь у своїх спеціалістів та спеціалісток по закладах, відвідуйте сайти Центрів зайнятості і правильний вибір, зроблений свідомо, стане путівкою у щасливе доросле професійне життя!!!

Ось цікавий сайт з корисними і надійними ресурсами!!!

Як вибрати професію. Поради та методики по вибору майбутньої професії

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *