Книга творчих робіт ліцеїстів

21 квітня – Всесвітній день творчості та інновацій. Вперше цей день відзначався в більш ніж 50 країнах світу 21 квітня 2002 року. У 2017 році за підтримки Генеральної асамблеї ООН Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності став офіційним міжнародним заходом.

Сучасний світ дуже динамічний, постійно змінюється, пропонує нам щодня нові виклики, і для успішного, комфортного життя лише знань в певній галузі вже не достатньо, потрібно вирішувати проблеми креативно, неординарно. На допомогу приходить творче мислення, яке дає можливість створювати нові шляхи, унікальні рішення, зрештою навіть інновації. На сторінці психолога ви можете знайти вправи, які допоможуть розвивати креативність. Адже відомо, що талант – це лише 10% успіху, а 90% – це старанність та наполегливість. Тож, усе в ваших руках!

Сьогодні ми розпочинаємо створювати “Книгу творчості ліцеїстів”, в якій зберемо малюнки, фотографії, прозу, поезії та ін. Адже усі наші учні розумні, винахідливі, творчі та оригінальні. Зараз у книзі лише кілька сторінок, але ми будемо постійно її поповнювати. Тож, слідкуйте за публікаціям.

P. S. Для того, щоб гортати сторінки, наведіть курсор на правий верхній куток книги.

Книга творчих робіт ліцеїстів

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *