Інформація для батьків нових учнів

Звернення адміністрації Житомирського міського ліцею №1 Житомирської міської ради до батьків ліцеїстів!

Шановні батьки!

Адміністрація ліцею закликає Вас до співпраці у вихованні у Ваших дітей високого рівня культури, моралі та правової свідомості, відчуття патріотизму, у формуванні гармонійно розвиненої, соціально активної особистості, яка прагне постійного самовдосконалення та веде здоровий спосіб життя.

Нагадуємо Вам, що  батьки  несуть  відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Просимо Вас приділяти більше уваги досягненням та проблемам Ваших дітей, проводити більше вільного часу разом, цікавитися успіхами в ліцеї, підтримувати контакт з куратором групи, вчасно інформувати про причину відсутності дитини на уроках, контролювати захоплення комп’ютерними іграми та інтернет послугами, завжди знати, де і як ваша дитина проводить час поза ліцеєм.

Інформуємо Вас, що відповідно до рішення Житомирської обласної ради від 22.05.09 р. №822 «Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів, на вулицях та інших громадських місцях» заборонено перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, віком до 14 років після 22.00 години, віком до 16 років після 23 години.

  • Куратори груп двічі на місяць проводять з учнями бесіди з техніки безпеки та профілактики травматизму.
  • В ліцеї проводиться систематична робота з пропаганди здорового способу життя  та профілактики негативних проявів серед підлітків. Просимо Вас забезпечити безпечні умови для  Ваших дітей у побуті, постійно нагадувати їм про правила безпечної поведінки в дорозі, транспорті та громадських місцях.
  • Нагадуємо Вам про відповідальність в разі протиправної поведінки Вашої дитини, вживання нею алкоголю, наркотиків, психотропних речовин, тютюнопаління, інших негативних проявів (статті 175-1, 178, 184 Кодексу  України про адміністративні правопорушення)

Також нагадуємо, що згідно  Правил учнів ліцею  виходити за межі закладу (наприклад, в магазин) під час навчально-виховного процесу ліцеїстам забороняється з метою збереження їх життя і здоров’я. В ліцеї працює буфет і організовано гаряче харчування, Ви маєте забезпечити свою дитину повноцінним харчуванням.

Просимо Вашої участі у контролі за відвідуванням Вашими дітьми уроків фізкультури, наявності у них спортивної форми, станом їх здоров’я. Рекомендуємо Вашим дітям відвідувати спортивні секції та міські басейни.

Для гармонійного розвитку Ваших дітей в ліцеї працюють гуртки та клуби за інтересами, ми заохочуємо участь дітей  в роботі міських позашкільних клубів та секцій.

 Ставимо до Вашого відома, що використання мобільних телефонів під час проведення навчальних занять  в ліцеї дозволяється лише в навчальних цілях за запитом або згодою вчителя/ педагога.

Відповідно до Правил учнів ліцею ліцеїсти мають дотримуватися ділового стилю в повсякденному одязі та одягати парадну форму для урочистих подій (пояснення в Правилах).

Серед проблем рівня вихованості нових ліцеїстів є випадки вживання ними ненормативної лексики, нецензурні надписи, розмальовування парт, недбале ставлення до ліцейного майна та відсутність культури в місцях загального користування у деяких учнів. Недопустимим є  також принесення в ліцей та користування електронними сигаретами.

Батьки є повноправними учасниками навчально-виховного процесу, тому зобов’язані відвідувати батьківські збори. У випадку Вашої відсутності на зборах з поважної причини Ви повинні поспілкуватися з куратором і педагогами протягом наступного тижня після зборів.

Розраховуємо на Ваше розуміння та  активну взаємодію в справі виховання наших учнів та їх підготовки до успішного самостійного життя.

З повагою,

Адміністрація Житомирського міського ліцею №1 Житомирської міської ради.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *