Фестиваль з чирлідингу – 2024 у Ліцеї №1 міста Житомира

24 травня 2024 року у Ліцеї №1 міста Житомира відбувся чемпіонат ліцею з чирлідингу. Адже це динамічний та захоплюючий вид спорту, популярність якого зростає у всьому світі. В нашому ліцеї чирлідинг зявився як освітній модуль у 2017 році, а у 2018 році вже був проведений перший весняний кубок. 

З того часу чемпіонат ліцею став традиційним та проводиться щороку навесні. 

І в цьому році усіх очікувало яскраве шоу. Адже окрім ліцейних команд збірної 11 та 13 груп ” Violet Vibe”, команди 12 групи “Six Rings”, збірної команди 01 та 03 груп “Живчик Motivation”, команди 14 групи “Red Spirit”, команди  22 групи “Cherry Berry”, команди 24 групи ” Sirens”, були запрошені для чудових виступів команди Ліцею №36 міста Житомира ім.Яна Домбровського, переможці та призери міських, обласних та Всеукраїнських змагань, Команда Ліцею №2 “Привіт”, зразкова театрально-хореографічна студія “Світлячок”, Ліцею №27 м.Житомира, збірна команда Ліцею №16 та команда з Ліцею № 20.

Звичайно, що на фестивалі було і поважне журі: Полулях Андрій Віталійович, директор Ліцею №1, в якому і проходив фестиваль, Лебіга Оксана Володимирівна, вчителька фізичної культури Ліцею №36, Комаринська Ірина Валеріївна , вчителька фізкультури Ліцею №2, Костіна Надія Сергіївна, керівниця гуртка з Чирлідингу Ліцею №16, Ярмоленко Володимир Сергійович, викладач фізичної культури технологічного коледжу міста Житомира, а також поважні гості з департаменту освіти Житомирської міської ради – директор департаменту Валентин Васильович Арендарчук та  Бурмакін Сергій Андрійович, головний спеціаліст відділу з питань забезпечення життєдіяльності закладів освіти департаменту освіти Житомирської міської ради.

Дуже яскравим, дуже динамічним, веселим та енергійним був кожен виступ, тому навіть  журі сперечалися, хто отримає кубок та стане абсолютними переможцями.

Хочемо зазначити, що завдяки батьківським комітетам ліцейних груп усі учасниці та учасники  отримали солодощі та приємні подарунки, кубки за участь, дипломи, оплески гляачів та багато позитивних емоцій. А дівчата 14 групи отримали ще і Кубок, ставши абсолютними чеміпонками!!!

Всіх вітаємо, всім дуже щиро дякуємо і чекаємо наступної весни на черговому фестивалі з чирлідингу 2025!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та займатися улюбленими справами та спортом! Віримо, що наступний фестиваль ми проведемо у мирній країні, під мирним небом вільної країни!  

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *