Аукціон педагогічних ідей  у ліцеї

 11 січня 2020 року в ліцеї був проведений традиційний різдвяний колективний захід – аукціон педагогічних ідей на тему  «Цікаві прийоми і техніки власних акметехнологій: «Я роблю це так…» (з досвіду їх використання при проведенні занять)

У аукціоні брали участь молоді учителі, що йдуть на позачергову атестацію, а також  –  всі бажаючі. На аукціон було представлено 5  ідей, які були змістовними, цікавими, сучасними. Кожну з них було показано у виді мультимедійних презентацій та їх технологій.

      Члени журі, опрацювавши «картки лотів» кожного присутнього, склали протокол аукціону і  визначили місця. Переможцями аукціону стали ідеї, які набрали найбільшу кількість балів:

        I місце посіла ідея учителя інформатики  Бондаря О.А. – «STEM технології»  (655 балів).

        II місце виборола  ідея учителя зарубіжної  літератури  Міллєр І.О.On-line тестування» (525 балів).

     А на III місце учасники аукціону визначили ідею вчителя англійської мови Ракової  І.Є. « ІТ-технології та storytelling (495 балів) .

    Профком ліцею щорічно поціновує креативність, тому матеріально стимулює кращі ідеї педагогів. Захід викликав великий інтерес у педагогів, посилив прагнення до удосконалення своєї праці, надихнув молодих педагогів до творчого  пошуку, на досягнення власних вершин свого зростання.

    

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *