Актуалізуємо інформацію про торгівлю людьми

Проблема торгівлі людьми не перестає бути актуальною навіть тоді, коли кордони держав закриті! Варто актуалізувати інформацію‼️

Форми сучасного рабства:
?Примусова праця: будь-яка робота чи послуги, які люди змушені робити проти своєї волі під загрозою покарання.
?Борг: найпоширеніша у світі форма рабства, коли люди позичають гроші, які вони не можуть повернути, і зобов’язані працювати, аби виплатити борг, проте не контролюють умови своєї зайнятості та боргу.
?Торгівля людьми: включає транспортування, вербування чи приховування людей з метою експлуатації з використанням насильства, погроз чи примусу.
?Рабство за походженням: люди народжуються в рабстві через те, що їх рідні були захоплені й поневолені; вони залишаються в рабстві за походженням.
?Дитяче рабство: багато людей часто плутають дитяче рабство з дитячою працею, але це набагато гірше. Хоча дитяча праця шкідлива для дітей і перешкоджає їхній освіті та розвитку, дитяче рабство виникає, коли дитину експлуатують заради отримання вигоди. Ця категорія може включати торгівлю дітьми, дітей-солдатів, шлюб з дітьми та домашнє рабство дітей.
?Вимушений та ранній шлюб: коли хтось одружений проти волі та мусить залишатися у шлюбі.

?527 – номери телефону Національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів
Консультації надаються безкоштовно та конфіденційно!
?527.org.ua – електронні консультації
– безкоштовні дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні

Пропонуємо електронний варіант гри «Рожеві окуляри» за посиланням:

https://wordwall.net/ru/resource/1864519

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *