8-9 травня “1939-1945.Пам’ятаємо. Перемагаємо”

?8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі.
?Офіційне гасло заходів – “1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.
✅ Український інститут національної пам’яті продовжує безстрокову акцію “Родинні історії війни”, пропонується опублікувати свою розповідь у будь-якій соціальній мережі під хештегом #РодинніІсторіїВійни та додати до тексту фотографію члена родини, чиєю історією ви ділитеся.
✅Цьогоріч Український інститут національної пам’яті презентує новий відеоролик, створений у межах відеопроєкту «Війна і міф». Переглянути можна за покликанням
❤️Згадаймо та вшануймо подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Український інститут національної пам’яті закликає одягати мак пам’яті 8 та 9 травня, а також додавати тематичну рамку до світлини профілю та обкладинку у соціальній мережі «Фейсбук».
❗️Робіть власні фото з символом та надсилайте в приватні повідомлення, долучайтесь до ліцейної акції.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *