30 років ліцею!

Ліцей відзначив своє 30-річчя “Науковими пікніками”. Вчителі та ліцеїсти підготували цікаві локації, які захоплювали, розважали, розкривали таємниці наук. До свята приєдналися наші партнери в освіті з “Житомирської політехніки”, свої локації презентували факультети комп’ютерно-інтегрованих технологій, мехатроніки та робототехніки та інформаційно-комунікаційних технологій.

Кожна група мала певний маршрут. На локаціях ліцеїсти не тільки дізнавались щось нове, але й виконували завдання, за які отримували фішки. Найбільшу кількість фішок зібрали: І місце – 32 група, ІІ місце – 23 група, ІІІ місце – 22 група. Також відзначили подарунками найактивніших ліцеїстів: Дідківського Костянтина (01 гр.), Панкєєва Даниїла (01 гр.), Кисельова Максима (12 гр.), Зелінську Наталію (12 гр.), Вольську Дар’ю (12 гр.), Деревляного Давида (32 гр.). А нагороди Шахраю Євгенію (22 гр.) та Куцмусу Миколі (22 гр.) будуть вручені після канікул.

Дякуємо усім учителям та учням, які підготували локації, це було справжнє свято науки! Окрема подяка представникам “Житомирської політехніки”, які продемонстрували як втілити наукові знанні у реальні речі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *