21 травня 2020 р. – ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ДЕНЬ РОДОВОДУ

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Організатори сподіваються, що і цього року разом зможемо зберегти красиву традицію, одягати вишиті сорочки третього четверга травня в знак єдності та підтримки одне одного.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

Засновники свята закликають кожного присвятити карантинний період дослідженню власного роду. Формування дерева роду – не тільки захоплива справа, це – вкрай важлива складова повернення історичної пам’яті цілого народу. Розпитайте у старших родичів про своїх пра-пра, звідки вони родом, ким були і які насправді мали прізвища. Ви відкриєте для себе багато несподіваних фактів. Разом з тим, ви відшукаєте у своїх родоводах і видатних науковців, лікарів, митців, військових – родичів, які насправді були героями свого часу.

Також до Дня Вишиванки розпочали освітній проєкт “Видатні українські родини”- це серія постерів про родини, які стали фундаментом української нації, держави, культури, науки. Чотири з них можна переглянути нижче в галереї.

За цим посиланням: https://bit.ly/2xf0cWO завантажуйте в гарній якості для друку шаблон дерева роду для створення свого.

Завантажити постери відомих родин (у розмірі А3) для друку можна за посиланням: https://bit.ly/2SaLozX.

21 травня – де б ви не були цього дня і що б не робили – одягайте вишиванку та публікуйте фото з хештегом #деньвишиванки2020.

Окрім того, організатори створили рамку до Всесвітнього дня вишиванки та пропонують встановити її собі у соціальних мережах, аби ви та ваші друзі раптом не прогавили свята;)

https://www.facebook.com/vsesvitniydenvyshyvanky/videos/1593369030840004/

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *